پرتال اطلاع رسانی هاپکیدو ايران iran hapkido
امه اخراج استاد نژند و اعلام نمایندگی رسمی استاد ضیایی پور PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط ziaeepour   
جمعه 02 تیر 1396 ساعت 23:47

نامه اخراج استاد  نژند و اعلام نمایندگی رسمی استاد ضیایی پور


توسط گرندستر  هان جونگ دو ریاست فدراسیون جهانی هاپکیدو  که سال قبل به فدراسیون ارسال شده است ... با مردم صادق باشیم ...


متن ترجمه نامه اخراج آقای نژند و انتصاب استاد ضیایی پور به شرح زیر :

وزارت ورزش  ایران، کمیته المپیک و فدراسیون هنرهای رزمی

در حال حاضر فدراسیون جهانی هاپکیدو به مدت پانزده سال میباشد که برای ترویج هاپکیدو با کشور شما کار می کند. آقای ضیایی پور رهبری هاپکیدو در ایران را بعد از آقای نژند بر عهده گرفته اند. آقای نژند به دلیل ناشایسته بودن اخراج گردیده اند . از آنرو ما مایل به دعوت جناب آقای ضیایی پور در سمیناری به عنوان نماینده  هاپکیدو و هاپکی ذن هستیم و جهت حضور در همایش با حضور کشورهای عضو که در کشور کره برگزار خواهد شد. 
وب سایت ما تحت اصلاح سازی میباشد. 
گرند مستر هان جونگ دو
ریاست فدراسیون جهانی هاپکیدو


@hapkidoghf

https://t.me/HapkidoGHF

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
پاسخ استاد ضیایی پور به شایعه پراکنی ها PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط ziaeepour   
جمعه 02 تیر 1396 ساعت 23:41

لازم دونستم جهت اطلاع اذهان عمومی مطالبی در خصوص  نامه هایی منتشر شده در فضای مجازی توسط آقای نژند و شاگردانشون به صورت یکپارچه را اعلام نمایم .
نکته اول : در خصوص نامه ها اعلام می گردد که اقای نژند بار ها نامه نگاری کردند و پاسخ جامع و کامل نامه هایی که به هیئت اعلام نموده داده شده است و این تشویش و شلوغ کردن فضا فقط در جهت عدم پاسخ منطقی است .  که در صورت نیاز جواب نامه ها پس از جلسه حقوقی فدراسیون با اجازه فدراسیون ورزشهای رزمی اشاعه داده میشود .
نکته دوم : در خصوص نام سبک ایشون پس از پیگیری ها در سایت فدراسیون به توتال هاپکیدو تغییر یافته است 
نکته سوم : ایشان اگر تاکید بر نمایندگی دارند به جای نامه های سالهای ۹۴ که پاسخش را هم گرفته اند مدارک نمایندگی خود را به جای نامه ها به شاگردان متعصبشان جهت درج در صفحات اجتماعی میدادند . نه نامه های بی بندو پایه که سند نیست . و اگر ان نامه ها اساس و پایه داشت بنده به صورت رسمی فعالیت نمی نمودم .
نکته چهارم : مرجع رسیدگی به امور سبک ها فدراسیون رزمی و وزارت ورزش هستند ایشان اگر حرف با سند و مدرکی داشتند به جای نامه نگاری های بی مورد و بی پاسخ به هییت و ادارات کوچک شهرستان  به مرجع اصلی و تصمیم گیر یعنی  فدراسیون و وزارت ورزش   ارسال میکردند !
نکته پنجم :با عنایت به اخراج ایشان از دو فدراسیون جهانی  ایشون ارم فدراسیون دبلیو اچ اف را ارمی که همه می توانند استفاده کنند !!!  توسط اعلامیه نشر عمومی نموده اند که فرار به جلو جالبی است . تا دیروز در همه جا ادعای ریاست کنفدراسیون از این ارم داشتید و در همه جا درج می کردید و امروز این فدراسیون بی پایه و اساس و غیر قانونی است ؟؟؟!!!
نکته ششم : سبک دبلیو اچ اف که رسما در شورای ساماندهی سبک ها به نام استاد یزدی زاده است چگونه می شود ارم ان ارم عمومی و غیر قانونی باشد ...؟!
نکته هفتم : چرا ایشون اگر ادعای مستدل و مدارک قانع کننده ای دارند در دو جلسه که توسط حقوقی فدراسیون برگزار شد شرکت نکردند ؟! و پاسخ گو نبودند !؟
نکته هشتم :ایشان با درج اخبار و عکس های کذب با عنوان های همایش و ... از کانال فدراسیون سوء استفاده نموده اند که با اشتباه توسط روابط عمومی فدراسیون نام ایشون به نام جی اچ اف درج می شد که به دستور ریاست فدراسیون تحت پیگیری قرار گرفت و اعلامیه ای در این خصوص صادر شد که مسئولیت اخبار بر عهده رئیس گروه است .
در پایان با وجود پیگیری مسولین دلسوز نظام همه این موارد در محیطی کاملا تخصصی بررسی می گردد و نماینده رسمی و قانونی فدراسیون جهانی هاپکیدو جی اچ اف که با مدارک به روز و کامل و استعلام وزارت خانه ای به زودی به جامعه رزمی کشور معرفی میگردد .

 


https://t.me/HapkidoGHF

به اشتراک گذاری این مطلب در

آخرین به روز رسانی در شنبه 04 آذر 1396 ساعت 15:43
 
بهترین زمان برای انجام تمرینات چربی سوزی و کاهش وزن کدام است؟ PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط ziaeepour   
يكشنبه 04 مرداد 1394 ساعت 14:57

امروزه خیلی ها به دنبال استفاده بهینه از زمان هستند تا در کمترین زمان به بیشترین نتیجه برسند؛ یکی از این موارد چربی سوزی و کاهش وزن است، اما همیشه این سوال برای اکثر افراد وجود دارد که بهترین زمان برای چربی سوزی و کاهش وزن چیست؟ مطالب زیادی را پیرامون این موضوع مطالعه کردیم تا به نتیجه درستی برسیم اما بیشتر منابع اشاره درستی به این موضوع نداشتند؛ بنابراین سعی کردیم با اکتفا به تحقیقات انجام شده موضوع را بررسی کنیم.

بهترین زمان برای انجام تمرینات چربی سوزی و کاهش وزن کدام است؟

به اشتراک گذاری این مطلب در

ادامه مطلب...
 
https://t.me/HapkidoGHF PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط ziaeepour   
جمعه 02 تیر 1396 ساعت 23:39

هاپکیدو
زیر نظر نماینده رسمی و تام الاختیار فدراسیون جهانی هاپکیدو  در ایران
استاد محمد ضیایی پور


کانال تلگرام ما را دنبال کنید https://t.me/HapkidoGHF

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 77

Template designed by Salar Zangiband May 2008

Published By PersianIT.ir