پاسخ استاد ضیایی پور به شایعه پراکنی ها PDF چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 0
بدخوب 
اخبار - هاپکیدو کشوری
نوشته شده توسط ziaeepour   
جمعه 02 تیر 1396 ساعت 23:41

لازم دونستم جهت اطلاع اذهان عمومی مطالبی در خصوص  نامه هایی منتشر شده در فضای مجازی توسط آقای نژند و شاگردانشون به صورت یکپارچه را اعلام نمایم .
نکته اول : در خصوص نامه ها اعلام می گردد که اقای نژند بار ها نامه نگاری کردند و پاسخ جامع و کامل نامه هایی که به هیئت اعلام نموده داده شده است و این تشویش و شلوغ کردن فضا فقط در جهت عدم پاسخ منطقی است .  که در صورت نیاز جواب نامه ها پس از جلسه حقوقی فدراسیون با اجازه فدراسیون ورزشهای رزمی اشاعه داده میشود .
نکته دوم : در خصوص نام سبک ایشون پس از پیگیری ها در سایت فدراسیون به توتال هاپکیدو تغییر یافته است 
نکته سوم : ایشان اگر تاکید بر نمایندگی دارند به جای نامه های سالهای ۹۴ که پاسخش را هم گرفته اند مدارک نمایندگی خود را به جای نامه ها به شاگردان متعصبشان جهت درج در صفحات اجتماعی میدادند . نه نامه های بی بندو پایه که سند نیست . و اگر ان نامه ها اساس و پایه داشت بنده به صورت رسمی فعالیت نمی نمودم .
نکته چهارم : مرجع رسیدگی به امور سبک ها فدراسیون رزمی و وزارت ورزش هستند ایشان اگر حرف با سند و مدرکی داشتند به جای نامه نگاری های بی مورد و بی پاسخ به هییت و ادارات کوچک شهرستان  به مرجع اصلی و تصمیم گیر یعنی  فدراسیون و وزارت ورزش   ارسال میکردند !
نکته پنجم :با عنایت به اخراج ایشان از دو فدراسیون جهانی  ایشون ارم فدراسیون دبلیو اچ اف را ارمی که همه می توانند استفاده کنند !!!  توسط اعلامیه نشر عمومی نموده اند که فرار به جلو جالبی است . تا دیروز در همه جا ادعای ریاست کنفدراسیون از این ارم داشتید و در همه جا درج می کردید و امروز این فدراسیون بی پایه و اساس و غیر قانونی است ؟؟؟!!!
نکته ششم : سبک دبلیو اچ اف که رسما در شورای ساماندهی سبک ها به نام استاد یزدی زاده است چگونه می شود ارم ان ارم عمومی و غیر قانونی باشد ...؟!
نکته هفتم : چرا ایشون اگر ادعای مستدل و مدارک قانع کننده ای دارند در دو جلسه که توسط حقوقی فدراسیون برگزار شد شرکت نکردند ؟! و پاسخ گو نبودند !؟
نکته هشتم :ایشان با درج اخبار و عکس های کذب با عنوان های همایش و ... از کانال فدراسیون سوء استفاده نموده اند که با اشتباه توسط روابط عمومی فدراسیون نام ایشون به نام جی اچ اف درج می شد که به دستور ریاست فدراسیون تحت پیگیری قرار گرفت و اعلامیه ای در این خصوص صادر شد که مسئولیت اخبار بر عهده رئیس گروه است .
در پایان با وجود پیگیری مسولین دلسوز نظام همه این موارد در محیطی کاملا تخصصی بررسی می گردد و نماینده رسمی و قانونی فدراسیون جهانی هاپکیدو جی اچ اف که با مدارک به روز و کامل و استعلام وزارت خانه ای به زودی به جامعه رزمی کشور معرفی میگردد .

 


https://t.me/HapkidoGHF

به اشتراک گذاری این مطلب در

آخرین به روز رسانی در شنبه 04 آذر 1396 ساعت 15:43
 

Template designed by Salar Zangiband May 2008

Published By PersianIT.ir