هاپكيدو GHF جي اچ اف GlonbalHapkido Federation PDF چاپ نامه الکترونیک
امتیاز کاربر: / 0
بدخوب 
اخبار - هاپکیدو کشوری
نوشته شده توسط ziaeepour   
دوشنبه 04 ارديبهشت 1396 ساعت 13:27

فدراسيون جهاني هاپكيدو ghf پس از چند سال از اخراج نماينده سابق خود در ايران به علت تخلفات متعدد ، در سال 2013 بار ديگر در ايران نماينده رسمي و انحصاري خود را معرفي نمود .

اين در حالي است كه نماينده اخراجي سال ها اصرار بر استفاده از لگو و برند اين فدراسيون دارد كه طي دفعات با ارسال نامه هاي متعدد به  فدراسيون ورزش هاي رزمي كشور به عنوان متولي اين امر اعلام گرديده است . در اين ميان جالب توجه است كه ايشان به آن هم بسنده ننموده و اقدام به اخذ نمايندگي از فدراسيون ديگري مي نمايد كه مجددا  به خاطر عدم انجام تعهدات از آن فدراسيون جهاني نيز اخراج مي گردد . نكته كليدي و حساس در اين ميان اين است كه نماينده اخراجي از دو فدراسيون جهاني با تركيب آرم و لگو آين دو فدراسيون اقدام به سو استفاده از دو لگو دو فدراسيون جهاني مجزا دركنار هم مي كند !!!

پس از نامه نگاري هاي متعدد توسط نمايندگان رسمي اين دو فدراسيون جهاني در ايران با فدراسيون ورزش هاي رزمي به عنوان متوللي اين رشته در كشور تا كنون  پاسخي در اين خصوص داده نشده است .  تا جايي كه پس از پيگيري  هاي متعدد روابط عمومي  فدراسيون  تاكيد بر قراردادن اخبار  واقعي و ساختگي در كنار هم از  از اين فرد در كانال و سايت خود مي نمايد .

همچنان متتظر اقدام قانوني و قابل توجه از فدراسيون ورزش هاي رزمي به عنوان متولي و مقام مطلع حوزه ورزش هاي رزمي كشور و جلوگيري از اقدامات غير قانوني متخلفين  هستيم .

چه كسي بايد پاسخ گو باشد ...

 

https://t.me/HapkidoGHF

به اشتراک گذاری این مطلب در

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه 06 ارديبهشت 1396 ساعت 08:04
 

Template designed by Salar Zangiband May 2008

Published By PersianIT.ir