پرتال اطلاع رسانی هاپکیدو کشور iran hapkido
تبریک استاد ضیایی پور به وزیرر ورزش و جوانان PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

جناب اقای دکتر سلطانی فر

وزیر محترم ورزش و جوانان

انتخاب بجا و شایسته حضرتعالی و اعتماد مجدد نمایندگان مردم به عنوان وزیر ورزش و جوانان را صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدواریم با نگاه و منش مدیریتی حضرتعالی نوید بخش روزهای خوشی در حوزه ورزش و جوانان کشور باشیم . با ارزوی موفقیت روز افزون

محمد ضیایی پور

عضو هییت رئیسه فدراسیون جهانی هاپکیدو و نماینده هاپکیدو ایران

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
اعلام رسمی نماینده ایران در سایت فدراسیون جهانی هاپکیدو PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

سایت جدید فدراسیون جهانی هاپکیدو با اعلام رسمی نام نماینده ایران استاد محمد ضیایی پور حرف های بی پایه و اساس مدعیان را فاش نمود .

جهت کسب اطلاعات قابل استناد به سایت رسمی فدراسیون جهانی هاپکیدو GHF  مراجعه نمایید .

Global Hapkido Federation

http://www.globalhapkido.net

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و به کانال ما بپیوندید .

09125776483

https://t.me/HapkidoGHF


لطفا کلیک نمایید .

 

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
هاپكيدو GHF در راه رشد و توسعه نگاه عمومي ورزش گام بر مي دارد . PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

هاپكيدو GHF در راه رشد و توسعه نگاه عمومي ورزش گام بر مي دارد .


استاد محمد ضيايي پور عضو هيئت رئيسه فدراسيون جهاني هاپكيدو و نماينده رسمي فدراسيون جهاني هاپكيدو در ايران گفت :

در راستاي برنامه هاي فدراسيون جهاني هاپكيدو در جهت گسترش عمومي هاپكيدو و هاپكيذن و نيز برنامه ريزي مدون و استراتژي جذب در پي گسترش همه جانبه ورزش همگاني در كشورهستيم .

ايشان گفت : با توجه به ظرفيت هاي موجود در عرصه هاي مختلف فرهنگي و ورزشي و نيز پتانسيل هاي موجود در عرصه همگاني و قهرماني در نظر است با تشكيل تيم هاي علمي و تخصصي و تقسيم كار در كميته هاي تخصصي به دنبال روشي علمي و مديريتي و نگاه علمي و شفاف به حوزه ورزش با همكاري نمايندگان و مربيان فرهيخته و با دانش خواهد بود .

استاد ضيايي پور نماينده فدراسيون جهاني هاپكيدو با بيان اينكه هاپكيدو نياز مند نگاه تيمي و نه فردي است گفت تمام چالش ها و مسائل پيش روي هاپكيدو در آسيب شناسي اوليه به خاطر نگاه تك بعدي و فرد گرايي در نحوه عمل بوده است و با نگاه و استراتژي تيم محوري و جمع گرا و برنامه مدون در حوزه هاي مديريتي سبك و آموزش و ... مي توانيم هاپكيدو را به جايگاه واقعي خود در كشور برسانيم .
#فصل_همدلی_وفاق_هاپکیدو
#هاپکیدو_نماد_احترام_و_همدلی #ما_همه_هاپکیدوکار_هستیم  #حق_گفتنی _است
#با_مردم_صادق_باشيم

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
امه اخراج استاد نژند و اعلام نمایندگی رسمی استاد ضیایی پور PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

نامه اخراج استاد  نژند و اعلام نمایندگی رسمی استاد ضیایی پور


توسط گرندستر  هان جونگ دو ریاست فدراسیون جهانی هاپکیدو  که سال قبل به فدراسیون ارسال شده است ... با مردم صادق باشیم ...


متن ترجمه نامه اخراج آقای نژند و انتصاب استاد ضیایی پور به شرح زیر :

وزارت ورزش  ایران، کمیته المپیک و فدراسیون هنرهای رزمی

در حال حاضر فدراسیون جهانی هاپکیدو به مدت پانزده سال میباشد که برای ترویج هاپکیدو با کشور شما کار می کند. آقای ضیایی پور رهبری هاپکیدو در ایران را بعد از آقای نژند بر عهده گرفته اند. آقای نژند به دلیل ناشایسته بودن اخراج گردیده اند . از آنرو ما مایل به دعوت جناب آقای ضیایی پور در سمیناری به عنوان نماینده  هاپکیدو و هاپکی ذن هستیم و جهت حضور در همایش با حضور کشورهای عضو که در کشور کره برگزار خواهد شد. 
وب سایت ما تحت اصلاح سازی میباشد. 
گرند مستر هان جونگ دو
ریاست فدراسیون جهانی هاپکیدو


@hapkidoghf

https://t.me/HapkidoGHF

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
پاسخ استاد ضیایی پور به شایعه پراکنی ها PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

لازم دونستم جهت اطلاع اذهان عمومی مطالبی در خصوص  نامه هایی منتشر شده در فضای مجازی توسط آقای نژند و شاگردانشون به صورت یکپارچه را اعلام نمایم .
نکته اول : در خصوص نامه ها اعلام می گردد که اقای نژند بار ها نامه نگاری کردند و پاسخ جامع و کامل نامه هایی که به هیئت اعلام نموده داده شده است و این تشویش و شلوغ کردن فضا فقط در جهت عدم پاسخ منطقی است .  که در صورت نیاز جواب نامه ها پس از جلسه حقوقی فدراسیون با اجازه فدراسیون ورزشهای رزمی اشاعه داده میشود .
نکته دوم : در خصوص نام سبک ایشون پس از پیگیری ها در سایت فدراسیون به توتال هاپکیدو تغییر یافته است 
نکته سوم : ایشان اگر تاکید بر نمایندگی دارند به جای نامه های سالهای ۹۴ که پاسخش را هم گرفته اند مدارک نمایندگی خود را به جای نامه ها به شاگردان متعصبشان جهت درج در صفحات اجتماعی میدادند . نه نامه های بی بندو پایه که سند نیست . و اگر ان نامه ها اساس و پایه داشت بنده به صورت رسمی فعالیت نمی نمودم .
نکته چهارم : مرجع رسیدگی به امور سبک ها فدراسیون رزمی و وزارت ورزش هستند ایشان اگر حرف با سند و مدرکی داشتند به جای نامه نگاری های بی مورد و بی پاسخ به هییت و ادارات کوچک شهرستان  به مرجع اصلی و تصمیم گیر یعنی  فدراسیون و وزارت ورزش   ارسال میکردند !
نکته پنجم :با عنایت به اخراج ایشان از دو فدراسیون جهانی  ایشون ارم فدراسیون دبلیو اچ اف را ارمی که همه می توانند استفاده کنند !!!  توسط اعلامیه نشر عمومی نموده اند که فرار به جلو جالبی است . تا دیروز در همه جا ادعای ریاست کنفدراسیون از این ارم داشتید و در همه جا درج می کردید و امروز این فدراسیون بی پایه و اساس و غیر قانونی است ؟؟؟!!!
نکته ششم : سبک دبلیو اچ اف که رسما در شورای ساماندهی سبک ها به نام استاد یزدی زاده است چگونه می شود ارم ان ارم عمومی و غیر قانونی باشد ...؟!
نکته هفتم : چرا ایشون اگر ادعای مستدل و مدارک قانع کننده ای دارند در دو جلسه که توسط حقوقی فدراسیون برگزار شد شرکت نکردند ؟! و پاسخ گو نبودند !؟
نکته هشتم :ایشان با درج اخبار و عکس های کذب با عنوان های همایش و ... از کانال فدراسیون سوء استفاده نموده اند که با اشتباه توسط روابط عمومی فدراسیون نام ایشون به نام جی اچ اف درج می شد که به دستور ریاست فدراسیون تحت پیگیری قرار گرفت و اعلامیه ای در این خصوص صادر شد که مسئولیت اخبار بر عهده رئیس گروه است .
در پایان با وجود پیگیری مسولین دلسوز نظام همه این موارد در محیطی کاملا تخصصی بررسی می گردد و نماینده رسمی و قانونی فدراسیون جهانی هاپکیدو جی اچ اف که با مدارک به روز و کامل و استعلام وزارت خانه ای به زودی به جامعه رزمی کشور معرفی میگردد .

 


https://t.me/HapkidoGHF

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 62

Template designed by Salar Zangiband May 2008

Published By PersianIT.ir