پرتال اطلاع رسانی هاپکیدو کشور iran hapkido
هاپکیدو ghf ایران در راه رشد و شکوه PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

استاد محمد ضیایی پور نماینده رسمی  فدراسیون جهانی هاپکیدو در ایران     <  global hapkido federation  > اعلام نمود:

هاپکیدو GHF  ایران در راه  رشد و شکوه در صدد  یافتن  جایگاه واقعی این رشته زیبا و جذاب  است . در این میان با برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتو استراتژی   صحیح این رشته پر طرفدار و جذاب را با کمک مربیان زحمت کش و فهیم و با اخلاق و هنرجویان خستگی ناپذیر گسترش خواهیم داد .

سال ها هاپکیدو با  زحمات اساتید این رشته با حضور سبک های متعدد موفق به رشد و گسترش شده است و علاقمندان زیادی را بخود جلب نموده است  و نام و آوازه یافته است آنچه در این میان مورد توجه و تعقل است این است که چرا هاپکیدو تا به امروز با گردش جمعیتی بالا  و تلاش تمامی مربیان عاشق و هنرجویان تلاشگر به جایگاه واقعی خود یعنی فدراسیون مجزا و با برنامه به نام فدراسیون هاپکیدو  محقق نشده است و یا حتا به انجمنی مستقل و تخصصی تبدیل نگردیده است .. در این میان نیاز به همکاری مشترک و همفکری و از همه مهمتر همدلی در میان سبک های هاپکیدو کشور امری ضروری است .

از همین جا به همه اساتید بزرگوار سبک های هاپکیدو در کشور که سالها در جهت رشد و گسترش این رشته تلاش نمودند تشکر و قدردانی نموده و اعلام می دارم  که از مهمترین رکن اخلاقی هاپکیدو جی اچ اف احترام به همه اساتید سبک های رزمی به ویژه اساتید و هنر جویان خانواده بزرگ هاپکیدو است و در راه گسترش این رشته اصیل در پی تعامل و دوستی میان اساتید و هنرجویان در جهت بهره بردن از زیبایی این رشته اصیل است . و بنده افتخار می کنم که عضو کوچکی از خانواده بزرگ هاپکیدو کشور هستم . هاپکی ...

محمد ضیایی پور

عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی و ریاست هاپکیدو جی اچ اف ایران

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مبارک باد PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل مبارک باد

روابط عمومی هاپکیدو GHFجمهوری اسلامی ایران

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
پیام تبریک سال نو استاد ضیایی پور PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

یا مقلب، قلب ما را شاد کن یا مدبر خانه را آباد کن

یا محول، احسن الحالم نما از بدی ها فارغ البالم نما

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال/ حول حالنا الی احسن الحال

چهر ه آرایی زمین در سیر خوش آهنگ زمان رخ می نماید تا با اراده ی نقاش زندگی و معمار پویندگی و پایندگی، غنچه ها بر شاخساران و بوته ها بر جویباران و قمریان بر کوهساران، هم آواز و هم نوا سرود سرخوشی و بانگ چاووشی بردارند که بهار فرش می گسترد و دل می بردو سکوت و سکون و سردی به نغمه و حرکت و گرمی مبدل می شود. بهار می آید تا در گوش جانمان زمزمه کند و یادآور شود که روزگار،همیشه بر یک قرار نمی ماند و قرار ما زمینیان در بی قراری همین روزگار و آسمان،نهفته است تا باورمان شود که پایان هر سیاهی،سپیدی و پایان هر زمستان سیاه،بهاری خوش و رنگارنگ است.

حلول سال جدید که مملو از عطر فاطمی است ، هم در آغاز و هم در پایان، متبرک به نام مبارک حضرت فاطمه زهرا (سلام‌الله‌علیها) است را به فال نیک می گیریم و اینک در آستانه فصل بهار 1395 که جلوه جمال و جولان جلال خداوندیست و با تدبیر و اقدام خردمندانه رهبر معظم انقلاب سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل»نام گذاری گردیده ست را تبریک عرض نموده ، آرزوی سالی توام با بهروزی و توفیق برای شما عزیزان را از درگاه ایزد منان آرزومندم .

محمد ضیایی پور

ریاست سبک و نماینده فدراسیون جهانی هاپکیدو در ایران


به اشتراک گذاری این مطلب در

 
سابقات هنر های فردی و دفاع شخصی یاد بود شهید آبیاری برگزار گردید PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

مسابقات هنر های فردی و دفاع شخصی به مناسبت دهه فجر و به یاد شهدای مدافع حرم شهید رضا عباسی و استاد شهید عباس آبیاری در شهرستان ملارد برگزار گردید

در این مسابقات که با حضور چشم گیر هاپکیدو کاران همراه بود  و هاپکیدو کاران سطح کمی و کیفی هاپکیدو را به نمایش گذاشته اند .

و در رده های مختلف به خوبی در خشیدند

گزارش تصویری این مسابقات در ادامه مشاهده می نمایید .

به زودی کلیپ و عکس های مسابقان به سایت افزوده می شود

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
شهيد استاد عباس آبياري شهيد قهرمان هاپكيدو PDF چاپ نامه الکترونیک
اخبار - هاپکیدو کشوری

عباس جان سالها بر تو استادي كردم

حال خواهشي دارم تو زين پس استادي كن بر من ..

كه تو لايق تر به نام استادي

اي استاد بزرگ من

به اشتراک گذاری این مطلب در

 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 62

Template designed by Salar Zangiband May 2008

Published By PersianIT.ir